Особливості тендерів на охорону

Особливості тендерів на охорону

В зв’язку з тим, що державні організації не обходяться без роботи охоронних структур, проведення тендерів в цьому напрямку є звичайним процесом. Нагадаємо, що всі тендерні замовлення та торги проводяться через систему ProZorro, яка була вдало реалізована та почала функціонувати починаючи з 2016-го року. При цьому, без використання електронних майданчиків, присутніх в базі цієї системи, прийняти участі в торгах неможливо.

Тому, щоб прийняти участь в тендері на охорону, потрібно обрати тендерний портал по типу tender.uub.com.ua. Даний сервіс досить популярний на території України і йому насправді можна довіряти.

Моменти, про які потрібно знати для участі в охоронних тендерах

Для початку варто зазначити, що охорона може бути різною, наприклад: відеоспостереження, пультова, тривожна, комплексна, протипожежна й так далі. Що стосується самого тендеру, то прийняти участь в ньому і війти в число претендентів може будь-який підприємець або ж компанія. 

Перевага віддається кандидатам, які пропонують найбільш вигідні умови для замовників, правильно готують весь пакет документів, вдало оформляють заявку та вміють відділитись на фоні десятків інших конкурентів.

Щоб стати одним з претендентів на перемогу потрібно пройти реєстрацію на одному з тендерних порталів.

Далі, потрібно притримуватися наступного алгоритму дій:

  • Реєстрація – досить простий процес, завдання потенційного кандидата на тендер полягає в тому, щоб вказати інформацію про себе та авторизуватись в системі;
  • Угода з порталом – мова йде про складання певної домовленості з сайтом і сплати невеликої суми на вказаний рахунок. (17 гривень+);
  • Завантажити пакет документів – мова йде про свої контактні данні, ліцензії, сертифікати й інші папери, які зазвичай вимагають замовники від кандидатів;
  • Пошук підходящого лота та очікування початку аукціону;
  • Надання довідок – цей етап вважається особливим, так як пройти його потрібно тим учасникам, які виявились переможцями в тендері. Тобто, коли замовник обирає вас, на протязі вказаного періоду потрібно обов’язково надати документи, які підтвердять відсутність судимостей, торгів та несплачених податків;
  • Підписання договору – цей процес завжди однаковий. Особливість підписання договору на надання охоронних послуг полягає лише в термінах співробітництва. Це вже залежить від виду послуг, як згадувалося раніше, це можуть бути приватні й державні компанії, а самі послуги можуть нести зовсім різний характер.

У випадку, коли один з кандидатів запідозрив якусь махінацію або ж був обманутий, є реальна можливість оскаржити результати. Більш детально дізнатись про те, як це зробити конкретно у випадку з охоронними тендерами можна за посиланням https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/tender-na-ohoronni-poslugy-v-sistemi-prozorro.

Якщо мова йде про компанію, яка лише почала свою роботу в напрямі поставок охоронних приборів та надання різних послуг в цій сфері, тоді акцент варто робити на вартості. Перші декілька тендерів можуть не бути для нової компанії зовсім вигідними. Але, якщо вдається зарекомендувати себе з позитивної сторони і вдало виконати поставлене завдання, в подальшому вірогідність стати переможцем значно зростає.

Експерти в сфері тендерів та торгів радять не поспішати та робити всі дії послідовно. Особливу увагу варто приділити фільтрам та пошуку тих тендерів, які відповідатимуть вашим вимогам не лише по вартості, але й по термінам, якості та регіону, де будуть надаватись охоронні послуги.

admin