УГОДИ З ПРОДАЖУ ЛІСУ

УГОДИ З ПРОДАЖУ ЛІСУ

Приватні особи і компанії, які ведуть свою фінансову діяльність в сфері реалізації дерева і виробів з нього, можуть брати участь в незаконних схемах продажу — лісових аукціонах.

Ринок деревини в нашій країні довгий час знаходився в тіні тільки розвиває своє легальне існування. Тому для операторів ринку настав час ретельно вивчати закони і правила, щоб якомога швидше стати професіоналами в цій галузі і отримувати максимальний прибуток від свого майна.

На сьогодні практично всі продажі перейшли в Інтернет, тому очікувано, що деревина буде активно висвітлюватися онлайн, наприклад за посиланням https://megasale.com.ua/prodazh-lisu-na-vidkrytyh-auktsionah-dp-prozoro-prodazhi/.

Безперечно, що українці, які володіють великим капіталом і можуть стати вагомими гравцями, вже знайомі з масою тонкощів, властивих даному ринку. Для підприємців-початківців не буде зайвим ознайомитися з основними діями, які бажано зробити для результативної участі в аукціонах на деревину.

Торги

Перш ніж подати заявку на участь в торгах, вам потрібно визначитися з характеристиками потрібної вам деревини. Важливо домовитися про огляд товару перед аукціоном.

Вид і стан дерева істотно впливають на вартість і корисність подальшого використання. Уважно стежте за інформацією про дату і час проведення торгів, щоб не запізнитися до початку і не упустити найцікавіші пропозиції.

Ставки

Після того, як аукціон розпочнеться, і лот, який вас зацікавить, буде відкритий для продажу, торги почнуться. Аукціон розпочнеться з мінімальної вартості, і ціна буде рости в міру того, як учасники будуть оголошувати свої ставки.

Ви зможете робити ставки до тих пір, поки ціна не досягне максимального значення, яке ви маєте можливість заплатити, потім для вас буде краще припинити участь в торгах. Хоча ця деревина може вам підходити по всіх параметрах, ви напевно не захочете заплатити більше, ніж вона реально коштує і понести великі витрати.

Для людини, який ще жодного разу не брав участі в будь-яких торгах, особливо в інтернеті, лісовий аукціон може здатися чимось надзвичайно складним і абсолютно незрозумілим. Однак варто спробувати один раз постежити за іншими аукціонами, і відразу стане зрозуміло, що торги деревиною нічим не складніше інших. Необхідно тільки добре все зважити, як слід підготуватися, і сміливо ставати учасником аукціону.

admin