Державний резерв та система Прозорро.Проджі

Державний резерв та система Прозорро.Проджі

Державний резерв був створений у 1991 р. відразу після проголошення незалежності України. Цей фонд входить до числа головних органів упорядкованої влади – його служба пов’язана спеціально керівником Міністерства економічного розвитку, торгівлі та аграрної економіки. Основним завданням Агентства народних заповідників є дослідження та реалізація політики у галузі фізичних резервів держави, по суті, це питання належного забезпечення постійної присутності хитрого резерву на випадок поганих ситуацій.

Головний офіс Державного заповідника знаходиться в с. Київ, до його складу входять 33 компанії, серед яких 7 ліній і морозних комплексів, 10 пекарень та зернових баз, науково-експериментальний університет. Більш докладніше на сайті https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/spisannya-resursiv-derzhavnogo-rezervu/.

Мета державного резерву

Головною метою Державного резерву України є створення та збереження стратегічно значущих для держави фізичних ресурсів, весь реєстр яких складається з 70 пт хитрого запасу – це харчові продукти, нафта, паливо, сировина та промислові продуктів. Ще 3800 найменувань використовуються для складання чорнових продуктів.

Час від часу всі запаси Державного резерву України потребують оновлення, а письмові кошти повинні торкатися перепродажу. У масштабі держави цей продукт коштує мільйони гривень – звичайно, надія отримати власну дозу від реалізації робить величезну спокусу для наших державних службовців. Виключити подібні зловживання легко: владі потрібно лише дозволити перепродаж незайнятих ресурсів Агентства народного заповідника України на відкритих аукціонах електричної системи ProZorro.Sale.

Досконалість у впровадженні продукції Державного резерву України на аукціонах Prozorro

Метою розголошення публічної компанії «Прозорро.Продажі» було проведення бездоганних та абсолютно відкритих аукціонів в абсолютно свіжому для України електронному форматі. Використання сучасних технологій, допомога країни та інтерес соціальних активістів та волонтерів зробили немислиме – час незаконних методів затінення та домовленостей між «друзями» незабаром відходить у минуле. Це стане в нагоді під час торгу за багатство Держрезерву, оскільки завдяки прозорості роботи, відсутності дискримінації та відкатів аукціони системи ProZorro.Sale негайно добили довіру населення.

admin