Формування цін на земельні ділянки на електронних торгах

Формування цін на земельні ділянки на електронних торгах

Запуск ринку землі – це одне з найбільш актуальних питань для українців. Людям цікаво знати, за яким принципом все це буде відбуватися, які моменти будуть враховуватися і на яких умовах будуть проходити самі торги.

Вже зараз зрозуміло, що продаж земельних угідь буде проводитися в форматі електронних торгів. Відповідно, для участі в таких аукціонах користувачам доведеться обрати один з майданчиків, який буде акредитований та перевірений системою ПроЗорро, що є обов’язковою до виконання умовою.

Для отримання більш детальної інформації про такі торги, ви маєте змогу скористатися послугами досить відомого електронного майданчика УУБ. Українська універсальна біржа надає багато корисної інформації про те, як саме будуть проходить аукціони, хто в них зможе брати участь та на яких умовах все це буде відбуватися. Вам буде достатньо лиш перейти за посиланням https://uub.in.ua/post/TsninarinkuzemlvUkranprodazhnaauktsonProzorroSale_1, де вже є безліч корисної інформації про новий формат, який відкриває для багатьох підприємців досить серйозні перспективи.

Що буде впливати на вартість земельних ділянок?!

Як і у випадку з будь-якими іншими лотами, ціна на паї буде напряму залежати від певних факторів, які будуть обов’язково братися до уваги.

До таких моментів можна віднести:

  • Географічне положення паю – у випадку, якщо це місце буде не зовсім зручним і його буде проблематично поєднати з основною територію, яка буде оброблятися, то вартість такої ділянки буде значно знижена. Відповідна, місце розташування можна й справді назвати одним з ключових та обов’язкових до врахування факторів;
  • Вплив держави – керівництво країни також має змогу створити більш зручні та прості умови, якщо розробить чітку та спрощену систему кредитування зі зниженими тарифами. Як результат, фермери отримають чудову можливість поборотися за земельні ділянки, на яких будуть вести сільське господарство;
  • Стан земельних угідь – не менш важливим моментом є те, що раніше вирощувалось на окремо взятій території. Не секрет, що окремі типи культур негативно впливають на стан землі і з часом вона втрачає всі свої основні властивості, родючість й тому подібні переваги.

Окрім цього, є ще безліч інших та не менш важливих факторів, які є дійсно важливими як для фермерів так і для звичайних людей, які претендують на якусь земельну ділянку.

admin