Купити електроенергію в Україні на майданчику УЕБ

Купити електроенергію в Україні на майданчику УЕБ

Вже два роки в Україні діє закон, завдяки якому ви можете купувати електроенергію в Україні на електронних торгах Української енергетичної біржі.  Нові принципи пропозиції електроенергії застосовуються до виробників і постачальників електроенергії і регулюються Законом Про ринок електроенергії.

Закупівлі за двосторонніми угодами можуть бути здійснені на онлайн-платформі Української енергетичної біржі, яка на даний момент є єдиною в Україні для такої діяльності.  До презентації нових умов ринок електроенергії в Україні працював наступним чином:виробники (атомні, гідро — та атомні станції, а також силові установки, що працюють на вибіркових джерелах палива) масово продавали енергоефективність державному підприємству » Енергоринок».

Способи купівлі електроенергії

У цій ситуації можна було купувати електроенергію за проміжними ставками.  Проте, після зміни витрати почали формуватися на безкоштовних серйозних умовах.  Таким чином, як зазначено в ст. 58 Закону України «Про ринок електроенергії» покупці отримують можливість придбати ее одним з 4 різних способів:

  • шляхом прямого укладення взаємних угод з виробниками або постачальниками електроенергії, які тільки що купили електричну енергію, а не тільки з місцевими постачальниками енергії;
  • на ринку на добу вперед, що можна інтерпретувати як «покупка сьогодні за безкоштовною ціною на потім»;
  • на внутрішньоденному ринку — електроенергію можна купити за пару годин до того, як вона прогорить;
  • на регулюючому ринку-тут покупка і пропозиція енергоефективності здійснюється для визначення нестандартних характеристик.

В Україні незліченна кількість покупців мають можливість придбати електроенергію на торгах, використовуючи електронний фонд української енергетичної біржі.  Кому завгодно дозволено обмінювати-вам просто потрібно випробувати просту методологію реєстрації.

Обмін електроенергією здійснюється з використанням виняткового програмного забезпечення торгової структури електронного обміну, що представляє собою електроенергію.  Електронна організація таких розпродажів робить пропозицію влади дійсно простим, гарантує їх сприйнятливість і є гарантією розумного суперництва між усіма учасниками.  Звернувшись на ТБ «Українська енергетична біржа», Ви отримаєте кваліфіковану допомогу від професіоналів своєї справи.  На авторитетному каналі торгівлі на YouTube доступні відео-інструкції, через які учасники швидко почнуть домінувати в техніці проведення бартеру для пропозиції влади.

Цікаво? Переходьте сюди та читайте більше інформації: www.ueex.com.ua/rus/presscenter/news/kupit-elektroenergiu-na-birzhe-ukrainskaya-energeticheskaya-birz/

admin