Купити ліс-кругляк у Києві

Купити ліс-кругляк у Києві

Тепер ви можете придбати кругляк у Київі через Інтернет на веб-сайті Української біржі. У минулому року Департамент з питань енергетики та захисту навколишнього середовища та прозорості розпочав пілотний проект з продажу великої кількості необробленої деревини за допомогою електронних аукціонів. Цей процес здійснюється відповідно до відповідної ліцензії кабінету.

До переходу України на електронні системи продаж необробленої деревини здійснювався на основі прямих домовленостей між представниками лісозаготівельних компаній.

Приватні компанії свідомо ігнорували публічні торги, спілкувалися без посередника та приймали великі суми хабарів. Громадськість не знає даних про вирубки лісів. В результаті цих планів держава щороку втрачає мільйони гривень.

Переваги покупати та продавати на УЕБ

Електронна система купівлі-продажу круглої деревини в Києві та інших частинах України є прозорою, а продажі допомагають мінімізувати корупцію, зробити процедури продажу деревини більш зручнішою. Все це пов’язано з тим, що інформацію про поведінку аукціону та результати аукціону можуть отримати не лише наглядові органи, а й звичайний українець.

Нові правила вимагають продажу статуеток з річним доходом понад 9 мільйонів українських гривень. доходу. На електронних аукціонах вони повинні продати не менше 20% від загальної кількості товару. Для виробництва великої кількості деревини необхідно вибирати деревину об’ємом 140 кубічних метрів або більше та вартістю 190 000 грн.

Прозорий аукціон: Аукціон розпочався чотири роки тому.

Завдяки Інтернет-аукціону з необробленої деревини місцевий бюджет поповнився 90 мільйонами українських гривень. За порівняно короткий час. Ці результати роблять напрямок збуту деревини одним із найперспективніших та найвигідніших напрямків.

Більш детально дізнавайтесь за цим посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupiti-lis-kruglyak-u-kievi-na-majdanchiku-uub/

admin