ОФІЦІЙНИЙ СПОСІБ КУПІВЛІ АРЕШТОВАНОГО МАЙНА БАНКІВ

ОФІЦІЙНИЙ СПОСІБ КУПІВЛІ АРЕШТОВАНОГО МАЙНА БАНКІВ

Існування кредитного ринку, на жаль, не обходиться без ризику неплатоспроможності клієнтів. У цих випадках банки стають власниками різного рухомого і нерухомого майна, яке раніше належало позичальникам і було вилучено у них як заставу при несплаті за договорами лізингу або кредиту.

Для забезпечення чесної та неупередженої процедури продажу майна банків було здійснено ряд заходів, в тому числі і продаж на публічних аукціонах в системі Прозорро, про яку можна дізнатися за посиланням https://megasale.com.ua/prodazh-areshtovanogo-majna-bankiv-na-auktsionah-prozorro-sale/ на нашому сайті.

Що можна купити на аукціоні

Всі старі або нові рухомі товари, швидше за все, будуть продані на аукціоні: меблі, твори мистецтва та старі картини, а також дизайнерські меблі, вантажні шкіряні вироби, ювелірні вироби і так далі. Також пропонуються автомобілі (старі, комунальні, інкасаторські). До цього переліку також може входити різноманітне професійне обладнання (інструменти, будівельне і ресторанне обладнання, комп’ютерна техніка, складські конструкції).

Як можна знайти цікаві товари та аукціони

Скористайтеся інформацією на відповідній електронній платформі з оголошеннями про торги. Сортуйте аукціони за категоріями, або виконайте пошук за ключовим найменуванню організатора і предмета продажу, а пошукова система дозволить виконати фільтрацію за кількома критеріями.

Щоб не пропустити жодної продажу, регулярно переглядайте оголошення про нові торги за ключовими словами товарів, які виставляються на аукціон, і бажаний лот буде ваш.

Хто може робити ставки

Будь-яке повнолітня особа, платоспроможне і відповідальне, може робити ставки і купувати майно, надане в лотах. Аукціони з продажу майна банків є публічними, будь-який громадянин має право стежити за їх проведенням і приймати в них участь.

Які умови продажу

Умови продажу та інша важлива інформація по товарах завжди оголошуються перед продажем. Вони доповнюють загальні умови, застосовні до будь-якого публічного продажу. У них можуть зазначатися моменти, характерні для даної продажу: статті, що обмежують відповідальність щодо стану лотів, витрат на продаж і умов оплати, умов доставки покупок тощо. Умови можуть відрізнятися від одного продажу до іншого, тому завжди необхідно читати їх перед початком торгів, оскільки сам факт проведення торгів на увазі прийняття умов продажу.

admin