Продаж землі сільськогосподарського призначення

Продаж землі сільськогосподарського призначення

Як відомо, на даний момент діє мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення. Тобто навіть якщо ви володієте певними земельними наділами, то фактично не можете повної мірою ними керувати. У вас просто не має можливості продати землю сільськогосподарського призначення, що по суті є несправедливим моментом, котрий потребує регулювання.

Тому держава вже деякий час займається тим, щоб зняти цей мораторій, та при цьому не спричинити шкоди економіці країни. Зробити це не так вже й просто, адже існує велика кількість факторів ризику, котрі можуть стати реальністю одразу після того, як продаж землі все ж стане доступним.

Як буде здійснено механізм продажу землі

Всі ці сумніви, котрі існують навколо питання продажу землі полягають головним чином у тому, що в результаті велика кількість людей по всій Україні одразу ж матиме бажання продати свою землю. При цьому в торги можуть вступати різні особи, котрі прикриваючись певними особами можуть створити власну монополію.

Зробити це буде не так вже й складно, адже регулювання процесу продажу землі повинно бути максимально професійним. Саме для цього було розроблено процес, котрий дозволить зробити цю сферу більш прозорою та відкритою для контролю.

Завдяки порталу Прозорро та спеціальним акредитованим майданчикам, таким як сайт sale.ueex.com.ua, процес продажу землі сільськогосподарського призначення стане досить простим та відкритим. Діяльність цього порталу вже встигла довести, що з ним ви можете розраховувати на те, що кожен крок може контролюватися певними установами, адже торги проходять у вигляді електронних аукціонів, котрі можуть стати доступними для контролюючих установ.

На даний момент вже було розроблено систему, котра допоможе оптимізувати процес продажу земель сільськогосподарського призначення, тому ніщо не заважає запускати новий механізм без зайвих страхів. 

Проте певні неточності та сумнівні моменти все ще залишилися у самому законі, тому політики все ще повинні допрацювати його та зробити більш привабливим для багатьох громадян.

Адже коли мова йде безпосередньо про продаж землі, то мало хто поки що розуміє всі позитивні та негативні фактори, котрі можуть стати актуальними.

Більшість людей просто орієнтується на громадську думку та за якихось причин вважає, що продаж землі, котра по праву належить громадянам, це погано. Проте насправді це цілком логічний та очевидний процес. котрий вже давно став актуальним у розвинених країнах світу.

Земля повинна бути окремим видом товару, котрим можна вільно торгувати

Якщо ви все ще сумніваєтесь у цьому, то рекомендуємо вам переглянути статтю https://sale.ueex.com.ua/filter/land-parcel, де досить детально розглянуто нові механізми продажу землі через Прозорро, котрі досить скоро стануть реальністю.

Все це буде досить цікавими доказами того, що торги землею сільськогосподарського призначення треба відкривати якомога раніше, щоб цей перспективний ринок все ж мав реалізацію. На основі порталу Прозорро це і правда можна зробити максимально чесно та відкрито.

Якщо більш детально розглядати доцільність запуску торгів землями сільськогосподарського призначення, то стає очевидним той факт, що ця сфера вже давно повинна бути відкритою. Слід було зняти мораторій та влаштувати такого роду торги вже давно.

При цьому не варто забувати про те, що кожен власник землі буде самостійно вирішувати, хоче він продавати свою землю чи ні. В цьому і полягає можливість повною мірою володіти певним майном.

admin