Що потрібно знати перед інвестуванням у криптовалюту

Що потрібно знати перед інвестуванням у криптовалюту

Криптовалюта — це віртуальна чи цифрова валюта, яку можна використовувати для придбання товарів та послуг; це означає, що немає фізичної монети чи купюри, проте транзакції відбуваються онлайн. У ній використовується онлайн-бухгалтерія із сильною криптографією для забезпечення повної безпеки онлайн-транзакцій. Тут ми наводимо всі подробиці щодо криптовалюти, такі як типи, принцип роботи, застосування, способи купівлі та зберігання.

Почати торгувати криптовалютами вже зараз можна через спеціальні біржі, наприклад https://www.bybit.com/kk-KZ/

Що таке криптовалюта?

Це чисто віртуальна валюта, яка працює на основі криптографічної системи. Вона функціонує як децентралізований засіб обміну, де криптографія використовується для перевірки та полегшення кожної транзакції. Криптографія також підкреслює створення одиниць різних криптовалют. Цей спосіб обміну в основному працює на технології блокчейн, яка надає криптовалюті децентралізований статус. Це загальна публічна бухгалтерська книга, яка містить усі транзакції, які будь-коли відбувалися в мережі. Таким чином, кожен учасник мережі може бачити кожну здійснену транзакцію, а також переглядати баланси інших учасників.

Технологія блокчейн вирішує одне з основних проблем, що відбувається з цифровими платіжними платформами, тобто подвійне витрачання коштів, забезпечуючи відсутність монополії влади. Це відбувається тому, що в технології блокчейн сторони транзакції самі перевіряють та полегшують кожну таку дію.

Як виникла ідея криптовалюти?

Концепція цифрової валюти набула широкого поширення під час технологічного буму 90-х років. Безліч організацій та програмістів намагалися створити паралельну валюту, яка була б недоступною для центральних органів влади. Однак, за іронією долі, компанії, які намагалися створити цю цифрову валюту, самі взяли на себе повноваження щодо перевірки та полегшення транзакцій.

Це не лише не досягло мети, а й занапастило підприємство. Більше того, в ті часи цифрові валюти були сповнені шахрайства та інших фінансових проблем. Протягом тривалого часу ідея цифрової валюти вважалася невдалою. Ця ідея була спростована, коли Сатоші Накамото – програміст чи група програмістів – у 2009 році представив та пояснив, що таке біткоін, перша в історії криптовалюта.

Як інвестувати в криптовалюту?

Порівняно з іншими варіантами криптовалюти, одиниці біткоіну можна придбати зручніше завдяки великій кількості варіантів. Приватні особи можуть придбати його на криптовалютних біржах за допомогою подарункових карток через інвестиційні трасти.

Якщо вас цікавить можливість придбати монети тут і зараз не виходячи з дому, можете використати крипто біржу https://www.bybit.com/uk-UA/. Тут у вас також буде доступ до багатьох інших інструментів, котрі будуть корисними для кожного з учасників ринку.

admin