Що потрібно знати про реалізацію деревини на електронних торгах

Що потрібно знати про реалізацію деревини на електронних торгах

Реалізація лісної сировини на електронних торгах була запущена не так давно. Основна причина, чому такий формат був застосований у випадку з лісом – це велика корупційна складова в форматі прямих договорів. До того, яка деревина стала продаватися на електронних торгах, все це проводилось в форматі прямих договорів.

Основною проблемою такої форми була відсутність контролю, що дозволяло лісним господарствам користуватися цим й проводити велику кількість махінацій з метою отримання максимальних прибутків.

Сьогодні, реалізація лісу поступово перейшла на електронні майданчики, але це стосується лише частини від повного обсягу сировини.

Більш детально про те, скільки лісу реалізується на електронних торгах ви можете дізнатися тут https://megasale.com.ua/prodazh-derevyny-prodovzhuyetsya-u-systemi-prozorro-sale. Також, ви можете тут знайти багато іншої не менш цікавої інформації, яка стосується безпосередньо лісної сировини.

Що можна брати до уваги?!

Перш за все, потрібно розуміти, що в форматі електронних аукціонів багато залежить від обраного майданчика. Розглядати варто лише сервіси, підключені до центральної бази системи ПроЗорро. Продажі. Цей пункт буде вашою основною гарантією того, що процедура дійсно буде прозорою.

Ви маєте можливість обирати той майданчик, який є для вас більш зручним. Головне – це впевнитися в тому, що він справді має акредитацію в раніше згаданій системі. Для цього, ви можете навіть перейти на сайт ПроЗорро. Продажі і у відповідному розділі знайти перелік майданчиків-партнерів.

Сьогодні, можливість придбати ліс шляхом участі в електронному аукціону є у кожного. Не важливо, чи то є якесь підприємство чи звичайна фізична особа. Головна вимога – це можливість сплати гарантійного внеску та виконання основних вимог, що прописані в самому оголошенні про проведенні аукціону.

В сучасних умовах, вартість одного лоту з деревиною зазвичай починається з 200 тисяч гривень або ж 150 кубічних метрів деревини. В перспективі планується зробити реалізацію сировини більш гнучкою, щоб була можливість виставляти на продаж й значно менші об’єми сировини, що було б досить зручно для простих людей.

В цілому ж, всі учасники знаходяться в рівних умовах, в той час як система ПроЗорро контролює всі процеси й гарантує прозорість проведення аукціонів.

admin