Що таке криптовалюта?

Що таке криптовалюта?

Хоча існує безліч різних видів криптовалют, всі вони мають одну спільну рису: вони працюють на технології блокчейну, що робить їх децентралізованими. Децентралізація фінансових операцій за допомогою криптовалют має низку переваг у порівнянні з традиційною фінансовою системою.

  • Скорочення майже всіх накладних витрат, пов’язаних із банками;
  • Дешеві транзакції, які можуть бути відправлені та отримані на міжнародному рівні;
  • Інфляція або кінцева пропозиція, записана в коді, — немає необхідності довіряти Федеральній резервній системі;
  • Фінансові деривативи, такі як торгові стратегії та кредити, можуть бути закодовані безпосередньо до блокчейну деяких криптовалют, що замінює необхідність у фінансових посередниках.

Найбільшою криптовалютою є біткоін, який використовується як «цифрове золото». По суті, біткоін — це товар, що використовується як сховище вартості. Ethereum – друга за величиною криптовалюта. Розробники можуть розробляти смарт-контракти на блокчейні Ethereum для створення децентралізованих альтернатив традиційним банківським функціям, таким як кредитування та торгівля. Розпочати інвестувати можна на https://www.bybit.com/kk-KZ/

Вибір інвестицій у криптовалюти

Немає однієї кращої криптовалюти, але може бути краща криптовалюта для певного випадку використання. Наприклад, біткоін є кращою криптовалютою для використання як актив для зберігання вартості, оскільки він має найширше поширення і обмежений запас в 21 мільйон монет. Більшість найкращих криптовалютних проектів входять до топ-50 за ринковою капіталізацією криптовалют. Більшість криптовалют із малою ринковою капіталізацією мають сумнівні сценарії використання або недовиконали свої обіцянки. Криптовалюти з малою ринковою капіталізацією, як правило, ризикованіші, ніж монети з великою ринковою капіталізацією, такі як Bitcoin і Ethereum.

Важливо інвестувати в криптовалюти, за якими стоїть надійна команда, яка підтримує проект. Щоб отримати інформацію про криптовалюту, краще ознайомитись з її технічним описом. Це дасть вам уявлення про те, як працює криптовалюта та яке її призначення. Метаверсійні криптовалюти стали одним із найпопулярніших класів активів на початку 2022 року. Такі токени, як MANA та SAND, є внутрішньоігровими валютами для метаверсій Decentraland та The Sandbox, заснованих на блокчейні, відповідно. Крім того, ключовою подією, на яку варто звернути увагу цього року, стане перехід Ethereum на механізм доказу частки (proof-of-stake, PoS) влітку 2022 року, оскільки мережа переходить від шкідливого механізму консенсусу proof of work.

Однак очікується, що перехід на PoS не призведе до зниження комісії через транзакції в мережі, що є однією з найбільших проблем для користувачів. Одним із рішень цієї проблеми, на яке варто звернути увагу у 2022 році, є подальший розвиток рішень масштабування другого рівня, таких як Polygon. Почати інвестувати в такі проекти можна на https://www.bybit.com/uk-UA/

admin