Списання ресурсів державного резерву

Списання ресурсів державного резерву

Державний резерв є спеціально створеним органом, котрий повинен накопичувати певну кількість ресурсів на випадок створення непередбачуваних ситуацій. Тобто якщо в країні почнеться щось дійсно жахливе, то саме державний резерв повинен бути забезпечити країну всім необхідним для того, щоб знешкодити проблему, або хоча б зменшити наслідки катастрофи. Існування цього резерву продиктоване цілком логічними обставинами, тому варто говорити про те, що цей орган і справді є досить важливим та варто завжди виділяти ресурси задля того, щоб країна мала всі необхідні резервні запаси. 

Державний резерв України

Проте саме існування такого органу говорить про те, що у розпорядженні держави постійно будуть перебувати певні ресурси, котрі по суті просто будут зберігатися на складах. Поступово вони будуть ставати непридатними для використання, тому є великий ризик того, що їх можуть просто привласнити певні посадові особи, які за документами спишуть цю продукцію. Саме тому тут завжди існувала необхідність створити певні механізми, які допоможуть державі отримати певну користь від тих продуктів, які невдовзі слід буде виключити з резервних запасів країни. 

Щоб уникнути ризику певних корумпованих дій, було створено новий цікавий механізм, котрий дозволить поглянути на всю цю систему під іншим кутом. Допомогла це зробити товарно-сировинна біржа УУБ, через яку у вас буде можливість долучитися до процесу всеукраїнських електронних торгів. Суть в тому, що невдовзі у кожного підприємця буде можливість придбати ці ресурси за досить низькою вартістю. Зробити це можна за допомогою спеціальних електронних аукціонів, котрі допоможуть вам вирішити цю проблему та зроблять все для того, щоб ви могли стати повноцінною частиною проведення таких торгів. 

Невдовзі у кожного буде шанс отримати певні ресурси, котрі належали до об’єктів державного резерву. При цьому варто говорити про непогану можливість заощадити кошти на такому придбанні, адже тут ви завжди можете розраховувати на велику кількість ресурсів за привабливими цінами. Проте слід мат на увазі, що окрім вас вступати в торги за придбання такого роду ресурсів можуть і інші компанії, які будуть висувати власні пропозиції щодо того чи іншого об’єкту. На даний момент цей ринок все ще залишається закритим для загала, проте є інформація, що досить скоро все це може змінитися і ринок відкриється. Чим скоріше це все стане актуальним, тим швидше у вас буде реальна можливість придбати цікаві ресурси за вигідними цінами.

Більш детальну інформацію щодо цього перспективного ринку ви можете знайти за посиланням https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/spisannya-resursiv-derzhavnogo-rezervu/. Якщо ви хочете вже зараз підготуватися да даного процесу, то можна поступово проходити реєстрацію та робити все для того, щоб ви мали можливість самостійно освоїти цей новий для себе напрямок. В результаті у кожного підприємця буде шанс придбати відмінні ресурси з державного резерву на відкритих аукціонах.

Варто сказати, що портал Прозорро досить швидко став популярним. Саме тому він наразі обслуговує весь державний сектор і через нього проходять всі масштабні угоди. Це допомагає вивести державні закупівлі та продажі на чистоту, адже ще декілька років тому у цьому секторі існували вкрай серйозні проблеми. Якщо ми говоримо про реалізацію товарів з державного резерву, то вони частіш за все могли бути продані чиновникам або взагалі просто списані та віддані задарма тим чи іншим особам. При цьому держава втрачала серйозні кошти зі свого бюджету, а підприємці не мали можливості придбати певні ресурси за вигідними цінами.

admin