Популярні альткоіни

Популярні альткоіни

Торгівля криптовалютами останнім часом на піку. У цій статті ми детальніше розглянемо кілька монет, які мають високий рівень популярності.

Ethereum (Ефір)

Ethereum історично є другою за популярністю криптовалютою, проте вона дуже відрізняється від Bitcoin. Ethereum – це назва платформи блокчейн, а Ether – назва криптовалюти. Ethereum – це блокчейн-платформа для «розумних контрактів». Їх також можна розглядати як певні «правила», на основі яких можна створювати безліч різних програм, або Dapps — децентралізованих програм. Ethereum Dapps варіюються від ігор до первинних пропозицій монет (ICO), які у криптовалютному світі є еквівалентом краудфандингу або IPO.

Хоча після Ethereum були запущені інші платформи смарт-контрактів, кожна з яких претендує на складнішу технологію блокчейну, оригінальний блокчейн зберіг свою позицію як найбільш використовуваний. У той час як Біткоін замислювався як альтернатива традиційним фіатним валютам, призначення Ефіру (крім торгівлі як актив) — платити за використання платформи Ethereum. Він відомий як «утилітарна» криптовалюта. Придбати його можна тут https://www.bybit.com/kk-KZ/

Ripple XRP

Ripple XRP – ще одна корисна монета. Її блокчейн-платформа створена для більш ефективного здійснення транскордонних переказів фіатної валюти. Тісно пов’язаний із низкою банків і підтримуваний ними із самого початку, Ripple XRP часто розглядається як саме така криптовалюта. З роками кількість служб транзакцій, які використовують платформу Ripple, поступово зростає, і існує реальна можливість того, що вона стане частиною традиційної фінансової системи.

Litecoin

Litecoin – ще одна потенційна фіатна альтернатива та серйозний конкурент Bitcoin. Його творці сподіваються, що з часом Litecoin використовуватиметься для оплати повсякденних товарів та послуг. Litecoin позиціонує себе як більш практична та технологічно досконала альтернатива Bitcoin. Транзакції Litecoin можуть бути підтверджені мережею P2P значно швидше ніж транзакції Bitcoin. Теоретично, це може зробити Litecoin більш привабливим для використання, але оскільки «реальні» криптовалютні транзакції все ще дуже обмежені, більш усталений «бренд» Bitcoin утримує його на першому місці як альтернативну фіатну криптовалюту.

NEO

Як і Ethereum, NEO – це платформа для смарт-контрактів та Dapps. Випущена в 2014 році NEO була покликана поліпшити Ethereum, пропонуючи приблизно ті ж корисні властивості за допомогою більш складної технології блокчейн. Багато хто стверджує, що NEO технічно перевершує Ethereum, але, як і у випадку з Litecoin і Bitcoin, міцніше становище останнього допомогло йому зберегти велику частку ринку.

Якщо у вас є бажання купити біткоін або торгувати іншими крипто активами, то зробити це не так вже й проблематично за допомогою сучасних бірж. Наприклад, почати торгувати можна на цьому сайті https://www.bybit.com/uk-UA/

admin