Як правильно вибрати сучасний компʼютер

Як правильно вибрати сучасний компʼютер

Купівля нового ПК — це дуже відповідальний момент, часом на це може піти чимало часу та сил. Як же вибрати компʼютер без зайвих фінансових та часових витрат? Прочитавши цю невелику статтю, ви значно наблизитесь до вирішення поставленого завдання. Все просто, коли знаєш алгоритм. 

Ця стаття є практичним посібником і ви легко зможете вибрати системний блок для вашого персонального компʼютера адже компʼютерна техніка стане більш зрозумілою.

Варіант офісного компʼютера

Сучасні компʼютери діляться кілька основних сегментів. У свою чергу, великі категорії поділяються на дрібніші групи з вузькою спеціалізацією. Почнемо із офісних машин. Основні завдання — це робота з Microsoft Office додатками (word, excel, outlook), бухгалтерські програми, підготовка друкованого матеріалу, договорів, описів, касове обслуговування, серфінг в інтернеті і таке інше. Якщо коротко, то офісні компʼютери це один із найдешевших варіантів стаціонарних ПК.

Для виконання покладених на нього завдань, вам не доведеться купувати дорогу відеокарту (що іноді становить 50% вартості системного блоку), достатньо інтегрованої (вбудованої) на материнській платі. Жорсткий диск розміром 500 Gb найчастіше задовольнить потреби будь-якого офісного системника.

Оперативна памʼять 8Gb справлятиметься з переважною більшістю програм, що запускаються. Можна також скоротити витрати, виключивши встановлення пристрою читання оптичних дисків (DVD-RW). Додамо сюди бюджетний корпус, і ми матимемо хороший компʼютер для офісу. Якщо з якихось причин дані параметри вам не підходять, завжди можна підібрати якісь більш потужні комплектуючі під ваші власні потреби.

Варіант домашнього компʼютера

За допомогою сучасних магазинів та їх асортименту ви можете легко замінити 500Gb на 1000 або навіть 4000Gb, встановити SSD диск для прискорення роботи операційної системи. Наростивши оперативну памʼять до 16Gb і замінивши процесор на Intel i3 або i5, додавши пристрій читання компакт-дисків та відеокарту, наприклад, GeForce GTX 1660Ti на 6Gb, можна сміливо перейти до іншої категорії домашні ПК Сподіваюся ви помітили, що вартість такого компʼютера значно вища — він дасть можливість подивитися ваш улюблений фільм у високій якості Full HD 1080, дитина зможе грати в будь-які сучасні ігри, можна слухати музику в різних форматах. Skype, соціальні мережі, інтернет — він впорається з будь-яким поставленим завданням. Це другий компʼютер у категорії відносно бюджетних ПК. Гарний варіант добре зібраного домашнього компʼютера, що враховує потреби всієї родини.

Слід також розуміти, що якщо у вас є бажання грати в відеоігри на ПК, то вам треба підібрати значно потужнішу збірку. Цінник на ігрові комп’ютери завжди буде вищим, але вам також слід дізнатися, які саме параметри можуть відповідати вашим потребам. Адже ігри є різні, і кожна з них має свої власні вимоги до заліза.

admin