Техсировина для ВТП з сосни – купити на онлайн-майданчику Prozorro.Sale

Техсировина для ВТП з сосни – купити на онлайн-майданчику Prozorro.Sale

По всій земній кулі, скрізь, де є ліси, так чи інакше відкриваються лісозаготівельні підприємства, що забезпечують цілорічну поставку ділової та технічної деревини. У кожного виду лісозаготівлі свій ринок збуту, це пов’язано з областю промислового застосування деревної сировини.

Технічна сировина (техсировина) — це деревина, пропонована до продажу для технічних потреб. Це ще не дрова, але вже і не пиловник. Матеріал повинен відповідати технічним умовам ГОСТу. Так визначені наступні характеристики:

  • стандартизація розміру (довжина, діаметр);
  • екологічні (екологічний стан місцевості видобутку сировини);
  • санітарні (радіаційне, хімічне забруднення);
  • фізичні (трухлявість, гниль, обвугленість);
  • механічні (кривизна, сучкуватість, інші пороки).

Такий тип лісозаготівель купується для потреб теплових електростанцій, деревообробних комбінатів, виробництв меблевих деталей, деревообробних підприємств, що випускають ДСП та інше.

Це один з основних ресурсів у виробництві дров. Технічну сировину ще складно назвати дровами, але вже не застосуєш у виробництві обрізний або необрізної пиломатеріалів. Як технічна сировина котируються: балансова хвойна або листяна деревина, обапіл, технологічна тріска.

Для чого використовується техсировина для ВТП?

Використання існуючих технологічних прийомів з переробки техсировини і деревних відходів дає можливість для ефективного використання тирси. За допомогою цієї сировини раціонально працюють зі стіновими і теплоізоляційними будівельними матеріалами, з використанням цементного, вапняного, гіпсового та інших видів в’яжучих інгредієнтів: опілобетона, термоліту та інших. У переробку пускають практично всі види дерев. Істотними обсягами тирси користуються в роботі з перегородковими і оздоблювальними гіпсовими плитами, а також в якості наповнювача, призначеного для кращого випалу у виробництві цегли.

Купити техсировину для ВТП з сосни

Де можна купити техсировину? Часто покупці скаржаться на те, що їх обманули шахраї. На електронному майданчику знаходяться тільки добросовісні люди.

Усього за півроку на спеціальних електронних майданчиках було проведено більше тисячі торгів, на які зареєструвалися майже 500 учасників. Розмір прибутку від продажу необробленої деревини, вже перетнув позначку більш 200 млн. грн. Більше 12 млн. грн. сплатили покупці нашого електронного майданчика.

Цікаво? Тоді переходьте за посиланням и дізнайтесь ще більше: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/tehsirovina-dlya-vtp-z-sosni-kupiti-na-onlajn-majdanchiku-tb-ue/ 

admin