Ціна на кругляк вільхи в Україні на УЕБ

Ціна на кругляк вільхи в Україні на УЕБ

Ціна дерев’яної гальки на сайті електронної системи прозора, а відпускна ціна коливається від 290 до 2000 грн. на куб. Вартість залежить від породи дерева. Продаж деревини в Україні на відкритому аукціоні начався рік тому. Такі реформи передбачені постановою Кабміну» Про реалізацію пілотного проекту з проведення електронних аукціонів з продажу необробленої деревини», яке було опубліковано на урядовому сайті два роки тому.

Останнім часом в Україні було багато корупційних схем і дискримінації при продажу необробленої деревини. Таким чином, в реалізації круглого лісу виділяється новий проект ДП» прозорі продажі», ініційований спільно з Міністерством енергетики та охорони навколишнього середовища. Його мета-створити рівні умови для всіх учасників аукціону, прозорість і відкритість.

У перший день електронної торгівлі галькою та іншою деревиною лісового господарства було отримано 36 мільйонів українських гривень. Прибулий. При цьому налагоджено тільки великомасштабне серійне виробництво — від 130 кубів. Ціна від 190 000 грн. Надалі планується продати невелику кількість сировини на майданчику, аналогічній українській Генеральній біржі. Таким чином, торгівля колодами є багатообіцяючим напрямком, і в результаті зросте її дохід.

Як купити кругляк вільхи на УЕБ

Електронні аукціони-це зручний і доступний спосіб продати різні товари і знайти широке коло покупців. Зробити ставку або подати заявку можна де завгодно, навіть не виходячи з дому або офісу. Завдяки експертам сайту Української Генеральної біржі цей процес буде для вас максимально простим і комфортним.

Електронна система працює прозоро чотири роки, було проведено понад 295 тисяч відкритих аукціонів, з яких 19 тисяч брали участь в аукціоні. Сьогодні загальна виручка таких аукціонів становить майже 30 мільярдів доларів. Перевага в тому, що не тільки контрольний відділ, але і звичайні громадяни можуть відстежувати онлайн-продажу.

На майданчику Генеральної біржі України аукціон круглого лісу проходить у кілька етапів:

  • Організатор домовився з електронним майданчиком;
  • Публікація оголошень про аукціони із зазначенням інформації про аукціони;
  • Подати заявку учасника та сплатити реєстраційний та гарантійний внески;
  • Провести аукціон, щоб учасники могли підняти свої ставки;
  • Переможець буде визначений в системі автоматично).

Зацікавила інформація? Переходьте за посиланням та читайте про проведення аукціонів у вашому місті: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/tsina-na-kruglyak-vilh-v-ukraini-na-prozorroprodazhi/

admin