Як купити або продати сосновий круглий ліс в Харкові

Як купити або продати сосновий круглий ліс в Харкові

«Продаж круглої деревини сосни» — досить відомий запит, який задають лісові господарства, що мають дохід понад 10 мільйонів гривень за рік. Такі підприємства зобов’язані використовувати нову систему Prozoro.Sales https://sale.uub.com.ua/news/prodam-lis-kruglyak-sosny-v-m-harkiv-na-prozoro-prodazhi. Даний закон почав діяти з 01.022.2020.

Галузь лісового господарства за період 2 місяців після такого нововведення по реалізації необробленого лісу змогла на електронних аукціонах заробити більше 3,5 мільйонів гривень прибутку.

Як купити сосновий круглий ліс в Харкові на Прозорро.Продажі

Ринок деревини сьогодні стає все більш прозорим для всіх учасників і стримує тих, хто раніше обходив встановлене законодавство і був ініціатором корупційних схем. Відтепер будь-який громадянин України має дивовижну можливість контролювати процес реалізації деревини і купувати її за доступною і адекватною ціною на аукціонах в Інтернеті.

Щоб бізнес в Харкові або будь-який іншому місті, займається необробленим лісом, став більш вигідним, в системі Прозорро.Продажі формують лоти одного виду деревини, тобто одного типу і одного класу деревини якості. Більш того, якщо діаметр деревини має однакові параметри, товар ефективніше і швидше знайде свого клієнта.

Чи не кожен захоче торгуватися, якщо партії будуть складатися з різної якості і класу дерева різних порід, тому що для всіх учасників аукціону, сировину потрібно формувати за категоріями для більш чітко швидкої реалізації і потреб. Важливо додати до всіх товарів таблицю з її презентацією.

Процедура онлайн-торгів проста, доступна для всіх громадян. Більш того, система змогла принести чимало прибутку державі. Продаючи або здаючи в оренду державні активи більше трьох років, Україна отримала 29 млрд грн. доходу.

Партії продаються на аукціонах за правилом: «Все все бачать». Добровільно відповідні органи влади і громадськості контролюють процес, в результаті за такий короткий проміжок часу вдалося вивести значну частину економіки держави з тіні.

Так що план Prozoro.Sales окупився і виявився успішним, такий напрямок варто продовжувати.

Продаж круглої сосни в Харкові на сайті УУБ

Шість місяців тому розпочався пілотний план, згідно з яким великі лісогосподарські підприємства повинні продавати необроблену деревину на публічних торгах системи Prozoro.

На такі аукціони виставляється партія, загальний обсяг яких становить або більше 150 кубічних метрів, або їх ціна повинна перевищувати 200 000 грн. Аукціони з нижчою вартістю проводяться по напівзруйнованій процедурою, але уряд планує передати їх в електронну систему в майбутньому.

Стати учасником прозорих аукціонів ви можете прямо сьогодні, пройшовши просту реєстрацію. Якщо у вас виникнуть труднощі з реєстрацією, то наші консультанти допоможуть вам.

Тому є можливість продавати соснові круглі лісоматеріали в Харкові або будь-якому іншому місті на офіційному порталі Прозорро.Продажі на сайті sale.uub.com.ua. Зрозумілий і зручний для звичайного користувача інтерфейс, за допомогою якого можна відчувати себе більш впевнено, навіть при низькому рівні роботи з комп’ютером.

Процес пошуку аукціону простий, ви завжди може знайти актуальні лоти легко і швидко. Напишіть назву області або міста та найменування продукту в рядку пошуку, і ви швидко отримаєте доступ до закупівлі соснових круглих лісоматеріалів в Харкові, Києві, Полтаві та інших містах. Стати клієнтом біржі УУБ вже сьогодні.

Наші досвідчені асистенти здатні відповісти на будь-яке ваше питання, пов’язане з торгами в системі Прозорро.Продажі. Підпишіться на розсилку по електронній пошті, бота Telegram і бота Viber, відвідайте нашу сторінку в Facebook і будьте в курсі новинок в галузі лісового господарства.

admin